logo Maurikse Honden Sport Vereniging

Maurikse Honden Sport Vereniging

starttijden examen 4-11-2018

       
  Aanvangstijd: 09:15 uur Melden: 08:45 uur  
  Instructeur: Christine (zo) Puppy 1  
       
       
1 Erik Dijks Hovawart Anjali
2 Annet Hasselaar Engelse Mastiff Ebbe
3 Judith Verwoert Golden Retriever Cooper
4 Brigitte en Laetitia van Daalen Australian Shepherd Liz
5 Anja Vonk Labrador Saar
6 Nikki Kenters Spaanse Mastiff Doris
7 Diny de Krieger Berner Sennen/Rottweiler Bruno
       
       
       
  Aanvangstijd: 11:30 uur Melden: 11:00 uur  
  Instructeur: Christine (wo) Puppy 2  
       
       
8 Netty Graf Boomer Dribbel
9 Nancy Sas Engelse Springer Spaniel Lilo
10 Ilse van Wees Labrador Suus
11 Riet en Leon Blanke Berner Sennen Xiri
12 Martijn Buls en Anne Vermeer Labrador Flynn
13 Francien Hommersom Herder/Rottweiler Luka
14 Mariska van de Wetering Duitse Dog Diesel
       
       
       
  Aanvangstijd: 10:30 uur Melden 10:00 uur  
  Instructeur: Lucienne (zo) Puppy 3  
       
       
15 Ingrid de Man X Herder Lois
16 Chiel Stols  Labrador Retriever Diesel
17 Bert Bakker Russische Terriër Whisky
18 Aron van Doorn Airdale Terriër Kyra
19 Corine van de Louw Rottweiler Roxy
20 Christa van Ommeren Newfoundlander/Leonberger Joy
21 Willem van Barneveld Teckel Dasha
       
       
       
  Aanvangstijd: 13:00 uur Melden 12:30 uur  
  Instructeur: Lucienne (wo) Puppy 4  
       
       
22 Esther Heeren Jack Russel Ben
23 Bas en Willemijn van Hees Native American Indian Dog Odin
24 Huberte van Andel Pyreneese Herder Noor
25 Nathalie Verwoert Jack Russel Bruno
26 Rens van Meerten Border Collie Lynn
27 Danique van Vuuren Maltheser X Poedel Ginger
28 Sharon Verhoeven Dwergkees Kenzo
29 Mike van der Veen en Yvette Meijer Golden Retriever X Poedel Scout
30 Jannie van der Berk Jack Russel Misty
       
       
       
  Aanvangstijd: 08:45 uur Melden: 08:15 uur  
  Instructeur: Patricia EG 1  
       
       
1 Margot de Zeeuw Border Collie Meghan
2 Mita Manchester Labrador Beau
3 Liset Rothkrantz Rhodesian Ridgeback Nyah
4 Wout de Jong Dwergschnauzer Thibo
5 Sanne Pothuizen en Jasmijn Cairn Terrier Pien
6 Hetty Gijsbertsen Rhodesian Ridgeback Ruby
7 Marlies van de Werfhorst Duitse Staande Korthaar Bella
8 André Lötters Rhodesian Ridgeback x Dog Odin
       
       
       
  Aanvangstijd: 13:00 uur Melden: 12:30 uur  
  Instructeur: Erik/Chantal EG 2  
       
       
9 Lotte en Nico de Haas Duitse Staande Langhaar Moos
10 Ineke Romkema Teckel Joep
11 Jolande Bijen Labrador Pepper
12 Lotte van Nunen Labradoodle Abby
13 Selma Rotgans Border Collie x Friese Stabij Dipsy
       
       
       
  Aanvangstijd: 10:15 uur Melden: 09:45 uur  
  Instructeur: Patricia EG 3  
       
       
14 Nikki Kenters Spaanse Mastiff Gaia
15 Charles van Oort Weimaraner Mia
16 Paul van Oevelen Australian Terrier Raaya
17 Hans en Jeanine de Haas Cane Corso Saar
18 Wil van Wijk Volpino Italiano Gina
19 Thamara du Pont en Jan Duyn Oud Duitse Herder Amar
20 Diny van Brenk Retriever/Labrador Ody
       
       
       
  Aanvangstijd: 11:45 uur Melden: 11:15 uur  
  Instructeur: Erik EG 4  
       
       
21 Miriam Naron Keeshond Buddy
22 Karin Cornelissen Rottweiler Indy
23 Anna-Maria van Meerten Berner Sennen    Siem
24 Ell Prinsen Golden Retriever Hendrik
25 Astrid Esmeijer Dobermann Zeus
       
       
       
  Aanvangstijd: 08:45 uur Melden: 08:15 uur  
  Instructeur: Annelies VEG 1  
       
       
1 Eline van Koningsveld-Baerts Australian Shepherd Tommie
2 Sandra Robbertsen Jack Russel Joep
3 Anke Augustinus Teckel Catootje
4 Marousha van Toorn Labradoodle Coco
5 Greta van Arkel Sheltie /Caine Terrier Silke
6 Mieke Martens Kruising Zuma
       
       
       
  Aanvangstijd: 10:00 uur Melden: 09:30 uur  
  Instructeur: Jan Willem VEG 2  
       
       
7 Sascha Vonk Mechelse Herder Yuna
8 Petra Koster Labrador  Jip
9 Wouter Drost Boulab Fenna
10 Helene Mocking Dalmatier Ohara
11 Marjolijn Hopmans Toller Retriever Dobby
12 Conny Hootsen Cane Corso Cane
       
       
       
  Aanvangstijd: 11:15 uur Melden: 10:45 uur  
  Instructeur: Joop GGB  
       
       
1 Corrie van der Linden Rottweiler Sem
2 Ingrid de Man Hovawart Dorena
3 Ellis Hoogendoorn Labrador Retriever Willem
4 Chris Nagel X Poedel / Malthezer Teddy
5 Hans Mocking Dalmatier Olivia
       
       
       
  Aanvangstijd: 13:00 uur Melden: 12:30 uur  
  Instructeur: Joop/Margré GG1  
       
       
1 Marijcke Dijks Hovawart Caitlin
       
       
       
  Aanvangstijd: 13:00 uur Melden: 12:30 uur  
  Instructeur: Joop/Margré G&G 2  
       
       
1 Jan Cornelisse Australian Shepherd Kaya
2 Gert van Os Rottweiler Xera
3 Tineke de Greef Poedel/Terrier Dibbes
4 Theo Lenting Labrador Wout
       
       
       
  Aanvangstijd: 13:00 uur Melden: 12:30 uur  
  Instructeur: Joop/Margré G&G 3  
       
       
1 Ries van Kuilenburg Rhodesian Ridgeback Jill
2 Annelies de Wit Mechelse Herder Storm
       
       
  Loopse honden Aanvangstijd 15:15 Melden om 15:00 uur
       
  Prijsuitreiking 17:00 uur    
       

Terug naar boven